• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Pisanie Opowiadań: Twoja Kreatywna Pasja

Rozmaite gry strategiczne praktycznie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród fanów ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły te dają nam niezwykle interesującą możliwość tworzenia chociażby własnej firmy praktycznie od samego początku; bardzo często nie są one proste, bowiem każdy gracz powinien troszczyć się w nich o bardzo wiele najróżniejszych kwestii, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Aktualnie rewelacyjną propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość konkurowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia zalicza się aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu silnej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co naturalnie nie jest proste. Trzeba tutaj nieustannie troszczyć się przykładowo o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas poczujemy się właściwie jak w czasie tworzenia rzeczywistej firmy. Co więcej, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście jest niesamowicie wręcz atrakcyjnym tematem. Z drugiej strony bardzo dobrze będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc jak najbardziej warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Przejrzyj

2. Zajrzyj tutaj

3. Sprawdź tutaj

4. Kliknij tutaj

Kulinarne Podróże: Smaki Azji

Categories: Hobby

Comments are closed.