• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co możemy robić ciekawego w długi weekend?

Jak możemy bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych oczywiście również, iż rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezapomnianego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, jest wiele interesujących alternatyw, lecz jeżeli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, świetnym pomysłem może być chociażby wycieczka za granicę. Zasadniczo jest bardzo dużo ładnych miejsc na naszym kontynencie – Edynburg, Barcelona, Florencja, Dubrownik czy chociażby Sztokholm.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są niewątpliwie samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie mogą zapewnić dla nas wygody, w szczególności mowa o nogach, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy ok. 200-500 złotych. Można taniej, można także drożej – zależy od terminów i kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest zlokalizowane dosyć blisko centrum, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, iż transport na i z lotniska jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Londynu mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele zalet, ale być może byłoby warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich dużo funkcjonuje w naszych miastach? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do szukania różnych okazji turystycznych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Choć pewnie dla wielu osób taka niepewność to spora frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy własnego ślubu w żadnym wypadku nie można zapominać!

1. Zobacz szczegóły

2. Otwórz link

3. Dowiedz się teraz

4. Kliknij dla szczegółów

5. Dowiedz się więcej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.